O nas

 

Biuro rachunkowe w Warszawie działa od 2009 roku . Świadczymy profesjonalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek oraz fundacji.

 

Usługi Księgowe biura rachunkowego oparte są na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu rachunkowości dla większości rodzajów podmiotów gospodarczych. Prezes firmy Pani Ewa Kowalewska-Sulej wpisana jest na listę osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Biuro rachunkowe jest najlepszym wyborem dla małych firm, którym nie opłaca się tworzyć własnych struktur księgowych. Profesjonalna księgowa w Warszawie to zbyt duży wydatek. Biuro rachunkowe zapewnia profesjonalną obsługę księgową przy znacznie niższym koszcie, jednocześnie odciążając klientów od wszelkich spraw związanych z dokumentacją: prowadzi księgowość, wypełnia deklaracje, składa je w odpowiednich instytucjach.

Na podstawie udzielanych nam pełnomocnictw reprezentujemy naszych klientów przed urzędami, także w zakresie kontroli podatkowych, które odbywają się w miejscu przechowywania dokumentów, czyli w biurze rachunkowym.

 

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów usługowo prowadzące księgi rachunkowe i podatkowe, obejmujące dodatkowo obsługę kadrowo-płacową.

 

Każda usługa jest wyceniana indywidualnie, ale generalnie zależy od rodzaju i ilości np. przepływających przez firmę faktur zakupu i sprzedaży oraz zatrudnionych osób. W przypadku jednoosobowych działalności , przy uproszczonej księgowości (podatkowa księga przychodów i rozchodów) nie są to duże kwoty, a korzyści ogromne. Przedsiębiorcy nie muszą tracić czasu na zgłębianie zmieniających się przepisów podatkowych. My to robimy za nich.

Nasze biuro księgowe specjalizuje się w obsłudze średnich i dużych podmiotów branży turystycznej oraz reklamowej, zarówno w formie spółek (pełna księgowość), jak i jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych (kpir), w tym prowadzących pełną księgowość.

W ramach naszych kompleksowych usług oferujemy prowadzenie spraw kadrowych i rozliczeń płacowych.

 

Nowością, za która staramy się podążać jest coraz większe zainteresowanie prowadzeniem księgowości, kadr i płac, w tym online. To rozwiązanie pozwala elektronicznie przesyłać faktury i sprawdzać na bieżąco rozliczenia, przeglądać księgi rachunkowe. Wystarczy komputer i dostęp do internetu.

Siedziba biura mieści się w Centrum Warszawy, ale to nas absolutnie nie ogranicza do współpracy z klientami z tego obszaru. Dokumenty można przesłać do biura pocztą lub mailem. Korzystamy z usług firm kurierskich oraz wspomagamy się specjalnymi programami pozwalającymi przesyłać dokumenty drogą elektroniczną (np Saldeo Smart). Oszczędności są oczywiste, zarówno pod względem finansowym, jak i czasowym.

 

Ewa Kowalewska-Sulej

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

Główna księgowa w spółkach prawa handlowego; Certyfikat Ministerstwa Finansów.

Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Certyfikowany Specjalista Usług Księgowych, sygnatariusz Kodeksu Etyki Zawodowej w Rachunkowości

Ponad 20 lat doświadczenia w zawodzie. Na rynku usług księgowych od 2009 roku.

Moja misja

 

Profesjonalne usługi księgowe w Warszawie

dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Zaufanie

Efektywność

Współpraca

Gwarancja

Zaufanie w biznesie sprawia, że współpracujące przedsiębiorstwa są bardziej zaangażowane w wykonywane zadania i dążenie do celu, poza tym zwiększa się ich motywacja i produktywność, a dodatkowo zmniejszają się koszty sprawdzenia firmy, z którą mamy pracować, jeśli kontakty są długofalowe.

Prowadzenie firmy wiąże się z dopełnianiem wielu formalności. Korzystając z usług, jakie oferuje biuro rachunkowe, możesz zaoszczędzić sporo czasu. Profesjonalna i rzetelna księgowość, rozumiemy potrzeby każdej branży.

Efektywne biuro rachunkowe, czyli nowoczesne planowanie.

Na rynku biur rachunkowych za tę samą usługę można zapłacić nawet trzykrotnie więcej niż w naszym biurze. Wykwalifikowana Kadra z Doświadczeniem. Indywidualne Podejście do Klienta. Zawsze na Czas.

Certyfikowane biuro rachunkowe to gwarancja bezpieczeństwa usług księgowych. Zadbaj o sprawy finansowe swojej firmy już teraz. Zaufaj wykształconym i doświadczonym doradcom, którzy na temat księgowości wiedzą wszystko!

Co mówią moi klienci

Firma prowadzi rachunkowość mojej firmy od 2 lat. Nie mam zastrzeżeń, wszystkie rozliczenia są czasowo, nie ma pomyłek. Cieszę się, że praktycznie do strzału udało mi się znieść tak rzetelną firmę. 

 

Maciej Tomczyk

Doradca Finansowy

Strona główna | O nas | Usługi | Blog | Kontakt

Fanface Warka © 2021

La Matita sp. z o.o

ul. Ordynacka 14 lok. 11

00-358 Warszawa

KONTAKT ZE MNĄ >